17. Међународна конференција „Заштита од пожара и експлозија“ и 7. Међународна научна конференција „Безбедносни инжењеринг“

одржале су се од 13. до 15. септембра 2021. године у хотелу Аквастар у Кладову.

Организатор конференција је Висока техничка школа струковних студија у Новом Саду у сарадњи са Департманом за грађевину, Факултета техничких наука, Универзитета у Новом Саду и Техничким факултетом, Универзитета у Зволену из Републике Словачке. На Конференцији је представљено око 40 радова аутора из наше земље и иностранства (Словачка, Хрватска, Црна Гора, Македонија). Захваљујемо се свим ауторима који су учествовали, указали нам поверење и изразили спремност за сарадњу. Фотографије са Конференције су постављене у Галерији вебсајта конференције и на друштвеним мрежама школе.